Serdivan Çocuk Bahçesi Başlıyor

Sevgili Çocuklar

1 Ağustos-26 Ağustos tarihleri arasında 4 hafta boyunca haftanın beş günü birbirinden farklı ücretsiz atölyeler, dersler ve diğer etkinlikler Serdivan Çocuk Akademisi’nde sizleri bekliyor.


Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri 3-12 yaş grubuna ait birbirinden farklı atölye, ritim ve spor faaliyetleri siz değerli çocukları bekliyor. Etkinlik takviminden atölyelerin gün ve saatini takip edebilirsiniz.


Serdivan Çocuk Akademisi atölye başvuruları haftalık olarak yenilenmektedir ve başvurular online kayıt olarakalınmaktadır. Kontenjan gereği her bir çocuğumuz bir hafta boyunca en fazla iki atölyeye katılabilir. Bir sonraki hafta yeniden “Giriş Yap” butonunu kullanarak yeni atölyelere kayıt yapılabilir.

Atölyelere Nasıl Kayıt Olunur?

Atölyelere kayıt olmanız için öncelikle aşağıda yer alan “Kayıt Formunu Doldur” butonuna tıklayarak ilgili yerleri doldurmanız gerekmektedir.

Kayıt formunu doldurduktan sonra atölyeye kaydı yapılan çocuğumuzun TCKN’sini “Giriş Yap” butonuna tıklayarak girmeli ve atölyelere katılacağınız günleri seçmelisiniz.

Atölyelerimizden tüm çocuklarımızın adil bir şekilde yararlanması için alınan tedbir ve uygulamalara gösterdiğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür ederiz.

Atölyelere giriş esnasında çocuklarımıza ait kimlik kartı/nüfus cüzdanı ile kayıt bilgileri karşılaştırılacaktır. Bu nedenle atölyelere gelirken çocuklarımıza ait kimlik belgesinin de getirilmesi gerekmektedir.